Direct boeken

Laatste recensies

Ridder Florence heeft een probleem !
Samen met het publiek gaan we dit oplossen dmv workshops en een magische optocht!

Ridder Florence en de Draak.

De Vrouwelijke Ridder Florence te paard, heeft een kleurrijke lieve Huisdraak.

Maar er is een probleem op het kasteel!

Een gemene tovenaar heeft alle edellieden (publiek) bevroren.

En de Draak (zie foto) wordt (gevormd door de kinderen) eerst vesiert onder begeleiding van Ridder Florence (Ineke Strating zie foto)en de ridderlijke trommelaar Jannie (Janet Cratchley zie foto) en daarna onder luid getrommel en gefluit (35 muziekinstrumenten zijn aanwezig) gaan we in optocht de bevroren edellieden op magische wijze, bevrijden.

Het is een verhalende/makende interactieve theatrale parade.

Duur minimaal 1 uur (of evt. in overleg) inkl. het beplakken van de Draak en de workshop drakenlopen voor kinderen en instrueren van de edellieden.

Leeftijd 3 tot en met 9

Opbouw tijd 1,5 uur van tevoren

Afbreken 1 uur

Benodigdheden: aparte afgeschermde omkleedruimte

                            zaal

                            buitenruimte voor optocht

www.theaterkeesenkoos.nl

info@theaterkeesenkoos.nl

1 voorstelling € 500,== excl. 9% BTW en reiskosten €0,32 per km vanaf Amsterdam

Bij 2 voorstellingen op een dag € 900,== excl. 9% BTW en reiskosten € 0,32  per km vanaf Amsterdam

Theater Kees en Koos speelt kindervoorstellingen voor de leeftijden 2 tm 10 jaar.

Peutervoorstellingen zijn echte meespeeltheater ervaringen en in iedere andere voorstelling is interactie een natuurlijk gegeven.

Wij bestaan uit verschillende samenspelende artiesten, maar Ineke Strating (Koos) is de vaste kracht en oprichtster van dit gezelschap zo'n 25 jaar geleden!

Fantasie, inspiratie, humor, creativiteit en uitdaging, meestal ook een tikkeltje rebellie zijn de trefwoorden die van toepassing zijn op Theater Kees en Koos.

We werken altijd met educatieve thema's, lesbrieven, en zijn altijd bereid om eventuele wensen mee te nemen, zelfs lessen en kunstworkshops zijn ons niet vreemd.

Met veel enthousiasme en energie hopen we dan ook bij U te komen spelen!

 

 

 

 

Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie! 

Contactformulier

Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.

Vul een datum in voor de activiteit.

Naam van school, bibliotheek, bedrijf

Ja ik schrijf me in voor de updates en ontvang de laatste nieuwtjes over kunsteducatie