De voorstelling Schaap in het bos door Theater Compagnie Alice
Prachtige theatrale poppen, een spannend verhaal en veel te beleven.
(scroll voor meer foto's naar onderaan deze pagina!)
Schaap is een avontuur van de twee hartsvrienden Rikkie en Bruno, een schaap en een hond.
Op de boerderij worden schaapjes geboren, maar kleine Rikkie is anders dan de andere schaapjes, omdat hij gekleurde vlekken in zijn vacht heeft. Daarom lachen zijn broertjes en zusjes hem uit en mag hij niet meespelen. Gelukkig heeft hij een grote vriend: Bruno de hond. Maar op een dag is Rikkie het zat en rent hij het bos in. Bruno gaat hem zoeken, want hij weet hoe gevaarlijk het in het bos kan zijn. Ondertussen beleeft Rikkie allerlei spannende avonturen. Hij weet net op tijd te ontsnappen aan de wolf, hij wordt uit het water gered door de kikker en hij helpt de vlinder Zazoe om te leren vliegen. Aan het eind van zijn reis heeft hij allemaal nieuwe vrienden gemaakt. En als hij dan ook zijn trouwe vriend Bruno weer terug vindt, is zijn geluk compleet.
Want, zo zegt Kikker: Je thuis is waar je vrienden hebt.
Deze voorstelling gaat over de dieren in het bos en over vriendschap.
Er is ook interactie met het publiek: De kinderen moeten helpen om de wolf de verkeerde kant op te wijzen, ze mogen blazen om Rikkie lucht te geven en met hun armen voordoen hoe de vlinder moet vliegen.
Na afloop dansen wij samen met de kinderen de Dierendans onder begeleiding van onze percussionist Marc Spee als de situatie het toe laat. (In overleg)
Ook krijgen de kinderen nog even de gelegenheid om de dierfiguren Rikkie en Bruno te ontmoeten.
De bijzondere grote poppen, spannende scenes, sfeervolle live-muziek en de vrolijke einddans met de kinderen maken deze voorstelling tot een feestelijke gebeurtenis.
Spel: Alice Ruijters en Angela de Rie
Muziek, gedeeltelijk live: Marc Spee
Duur: 45 minuten
Einddans: 5 minuten
Leeftijd: 3 - 7 a 8 jaar
Deze voorstelling is in het bijzonder geschikt voor kleuters.
Prijzen:
tot 50 personen: 500 euro
van 50 tot 70 personen: 600 euro
van 70 tot 100 personen: 700 euro
2 voorstellingen op een dag: 850 euro
3 voorstellingen op een dag: 950 euro
Alle prijzen zijn excl. reiskosten 0,25 cent per kilometer vanaf Amsterdam
Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.
Theater Compagnie Alice maakt voorstellingen met spelers en grote en kleine poppen.
De voorstellingen hebben een eigen stijl door de combinatie van bijzondere zelfgemaakte poppen, een expressieve manier van spelen met veel beweging en inter-actie met het publiek.
Theater Alice maakt al haar poppen en decors van bijzondere, vaak glanzende stoffen in heldere kleuren. Daardoor ontstaat er een fantasierijke en sprookjesachtige eigen wereld.
In de voorstellingen is vooral veel te zien en te beleven en de gesproken teksten worden kort en bondig gehouden.
De prachtige theatrale poppen, de spannende verhalen en de komische scenes maken elke voorstelling tot een feestelijke gebeurtenis.
Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie!