Direct boeken

Laatste recensies

Vandaag staat het waarmaken en het tastbaar maken van dromen centraal.

Dromen en doen

Luister en kijk met de groep naar de Powerpoint Performance: Mijn moeder schreef mijn naam verkeerd van Shelly Roso, auteur van: Ogenkind.

Via quizvragen, beeld-, videomateriaal, fragmenten uit het boek vertelt Shelly over de tijd waarin ze op de basisschool zat en moeite had met spelling en grammatica. Ze vertelt over haar taalachterstand, de lage basisvaardigheden van haar moeder en het in duigen vallen van haar droom om schrijver te worden.

Mijn moeder schreef mijn naam verkeerd, is een verhaal over vallen en opstaan, keuzes maken, samenwerken om uiteindelijk te worden wat je echt wilt worden, ook als je met een achterstand begint.

Als aanvulling op deze performance is er de lessenreeks: 'Dromen verbeelden' waarin de leerlingen aan de hand van een creatief schrijfopdracht en een beeldvormingsopdracht hun droom in beeld+ taal gaan verbeelden.

 

 

 

Shelly is schrijver van onder andere jeugdboeken. Ze is specialist creatief schrijven primair onderwijs en biedt educatie voor en aan jeugd (po, VO en na school) op het gebied van lees- en schrijfbevordering.

Met bevlogenheid en enthousiasme brengt Shelly, vanuit haar rijke ervaring het belang van lezen over, inspireert en motiveert ze de jeugd tot creatief schrijven, het luisteren naar- en creëren van verhalen.

Laat de artiest weten wat je van de voorstelling vond en schrijf een recensie! 

Contactformulier

Vul het onderstaande formulier in om contact op te nemen met de artiest. Je kunt normaal gesproken binnen enkele dagen een reactie verwachten.

Vul een datum in voor de activiteit.

Naam van school, bibliotheek, bedrijf

Ja ik schrijf me in voor de updates en ontvang de laatste nieuwtjes over kunsteducatie